Cvoček. To byla přezdívka Romana Vojtka na základní škole

Zábavnou talk show jsme tentokrát natáčeli v kině Slavia ve Stříbře. Hosty Antonína Procházky byli herci Michaela Badinková a Roman Vojtek.

Roman Vojtek se narodil 14. dubna 1972 ve Vsetíně. Poslechněte si, jak vypráví o hodině výtvarné výchovy, kdy měli jako žáci na základní škole namalovat, čím by chtěli být. Roman se namaloval na pódiu. A přitom v rodině prý nemá vůbec nikoho s komediantskými geny. 

Čtěte také

Michaela Badinková naopak připomněla svou maminku, která má vystudovanou pedagogickou školu, měla kapelu a chtěla být herečkou. Tatínek je prý spíš na sport. Michaela také vzpomněla na dědečka, který byl údajně trochu zklamán, že si Michaela vybrala pro studium konzervatoř.

Od Romana Vojtka se v našem zábavném pořadu dozvíte i to, že než se dostal na JAMU, pracoval v továrně jako soustružník. Jak reagoval jeho mistr, když mu řekl, že jde studovat uměleckou školu? Poslechněte si... 

autoři: Antonín Procházka , iko
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...