Fotbalisty Viktorie Plzeň dělí od Ligy mistrů dva zápasy. Večer napoví

20. srpen 2013

Fotbalisté Viktorie Plzeň se dnes mohou přiblížit vysněné Lize mistrů. Od 20 hodin a 45 minut je čeká úvodní zápas čtvrtého předkola proti slovinskému šampiónovi NK Maribor. Odveta je na programu zítra.

Maribor se pokouší proklouznout mezi fotbalovou smetánku už po jedenácté. Sbírka Viktoriánů je v tomto ohledu mnohem skromnější, aktuální forma i statistiky ale spíše favorizují Západočechy.

Ti dnes mají před sebou také dvě velké jedničky - útočit budou na jedenáctou výhru v předkolech Ligy mistrů v řadě. Čím překvapit ale může i soupeř, myslí si plzeňský útočník Tomáš Vágner.

„Samozřejmě kvalitní soupeř. Spousta šikovných fotbalistů. Musíme se na ně dobře připravit, ale věřím, že máme sílu, abychom postoupili.“

V sestavě Západočechů je hned několik otazníků. Ty se týkají především útočníka Marka Bakoše a reprezentačního záložníka Daniela Koláře, ten se zranil při odvetě 3. předkola s Nomme Kalju.

Kapitán Pavel Horváth a obránce Radim Řezník nastoupit mohou, v případě třetí žluté karty jim ale hrozí v dalším zápase nucený odpočinek.

V plzeňských Štruncových sadech se začne hrát ve 20 hodin a 45 minut.

autor: jnm
Spustit audio