Jak se podniká v Karlovarském kraji? Inspirativní příběhy uslyšíte na vlnách Českého rozhlasu

29. září 2021, aktualizováno

Český rozhlas Karlovy Vary ve spolupráci s Karlovarskou agenturou rozvoje podnikání pro své posluchače přichystal mimořádnou sérii rozhovorů věnovanou podnikání v Karlovarském kraji. Přinese nejen spoustu užitečných informací pro podnikatele, ale hlavně inspirativní příběhy.

Karlovarská agentura rozvoje podnikání se v rámci kampaně Žijeme regionem snaží aktivně měnit vnímání obyvatel Karlovarského kraje, vzbuzovat v nich patriotismus a hrdost na kraj a možnosti, které nabízí, a to jak v oblasti běžného života, tak v oblastech vzdělávání, pracovního trhu i podnikání.

„Chceme lidem přiblížit Karlovarský kraj jako kraj možností a příležitostí mimo jiné na půdě podnikání. Podnikatelskými příběhy na webových stránkách zijemeregionem.cz přinášíme inspiraci pro začínající podnikatele nebo pro ty, kteří o podnikání v kraji uvažují. Příklady dobré praxe táhnou, a proto ve spojení s Českým rozhlasem vidíme skvělou příležitost jak tyto příběhy dostat k co nejvíce lidem,“ upřesnil ředitel Karlovarské agentury rozvoje podnikání Vlastimil Veselý.

První díl už 30. září!

První díl bude věnován úspěchu rodinné firmy Violin Schonbach

První příběh podnikatelského úspěchu firmy Violin Schönbach bude odvysílán 30. září 2021 v 10:10 hodin. V něm se posluchači dozví, jak se z generace na generaci předává houslařské umění, jak je možné se z automechanika stát houslařem, jak se v Lubech u Chebu dají „zlatýma českýma rukama“ vykouzlit kvalitní smyčcové nástroje známé za hranicemi nejen našeho kraje, ale také jaké jsou výhody a přednosti podnikání v Karlovarském kraji.

Inspirativním podnikatelským příběhům z Karlovarského kraje bude věnováno vždy jedno odpolední vysílání, a to v poslední čtvrtek v měsíci.

autoři: Andrea Vajnar , nkr
Spustit audio