Kateřina Morová

specialistka komunikace

Mým úkolem je, abyste se s Českým rozhlasem Plzeň mohli potkat nejen prostřednictvím svého rozhlasového přijímače doma nebo v autě, ale také osobně. Aby naše stanice byla nejen slyšet, ale také vidět.

Chystám pro vás venkovní akce, tematické dny v budově Českého rozhlasu Plzeň (Muzejní noc, Den otevřených dveří, apod.). Mám na starosti zajištění školních exkurzí a prohlídek našeho Rozhlasového muzea. Vyjíždím za vámi také do regionu, jako součást teamu s živým vysíláním z různých akcí.

Připravuji soutěže jak ve vysílání, tak na našem rozhlasovém facebooku. Domlouvám mediální partnerství a spolupráce, venkovní reklamy, tisk a jiné. Mám na starosti výstavy v budově rozhlasu. Prostě vše, co se točí kolem propagace a zviditelnění naší stanice.

Před rozhlasem:  Marketing je nejen moje práce, ale můj velký koníček. Začínala jsem jako studentka průzkumy trhu pro různé společnosti. Marketingem se zabývám celý svůj profesní život. 

Co mě baví:  Příroda, procházky, poznávání nového, ráda sportuji (lyžování, plavání, jízda na kolečkových bruslích, koloběžce a kole, cvičení jógy). Večer si přečtu dobrou knížku.

Ráda vařím a peču, ale nemám ráda nakupování ve velkých obchodních domech a dlouhé fronty. Neobejdu se bez skvělých kamarádů. Jsem milovník kávy, dobrého jídla a kvalitního vína. Objevuji kouzlo zahradničení a pěstování domácí zeleniny.

Všechny články

Sledujte nás

Kolegové