Květa Bodollová

moderátorka

Připravuji a uvádím pořady Co vás zajímá a moderuji víkendová vysílání.

Ve vysílání Českého rozhlasu Plzeň mě můžete slyšet v lékařských poradnách, pořadech o výživě s dietní sestrou Jaroslavou Kreuzbergovou a také při moderování víkendového programu.

Lékařské poradny vysíláme vždy v úterý od 8 a od 18 hodin, kam zveme lékaře a probíráme nejrůznější zdravotní témata. Zaměřujeme se na prevenci a léčbu nemocí a prostor dostává i alternativní medicína. Poradny se těší velkému zájmu našich posluchačů, mohou se odborníků ptát na to, co je v oblasti zdraví zajímá.

Témata lékařských poraden propojujeme s pořady o výživě s dietní sestrou Jaroslavou Kreuzbergovou.  Slyšet je můžete ve středečním podvečeru od 18 hodin.

Pro Český rozhlas Plzeň připravuji dále scénáře pořadů, pro Dobré ráno vybírám ukázky z veřejných rozhlasových nahrávek, abychom si připomněli inspirativní osobnosti, které naše studio navštívili. Náš archiv je velmi bohatý a tak mám z čeho vybírat.

Slyšet mě můžete také při moderování víkendového vysílání nebo při silvestrovském živém bloku plném scének, soutěží, písniček a poezie, který s kolegou Romanem Stupkou  vysíláme už téměř dvě desítky let.

Všechny články

Stránky

Sledujte nás