Nedělní Noční linka: Mám svého řemeslníka

26. únor 2023

Jsou tací, kterým nečiní problémy opravit kapající kohoutek nebo zprovoznit nefungující elektrickou zásuvku. A pak jsou ti, kteří jsou nadáni jiným způsobem a při opravách domácích zádrhelů musí spoléhat na odborníky.

A bývá to boj najít spolehlivého, dostupného a vstřícného řemeslníka. O to víc si pak kvalitního instalatéra, elektrikáře či truhláře považujeme. Možná mu i podstrojujeme a máme jej za svého. Patříte-li do skupiny všeumělů, budete dnes asi spíš jen poslouchat příběhy těch, kterým trvalo týdny, měsíce a roky, než našli řemeslníka, který se obrazně řečeno stal členem rodiny, zná záludnosti vašeho obydlí a je připraven přiložit ruku k dílu, když se něco pokazí.

Vašim telefonátům do Noční linky bude opět sloužit telefon 731 800 900 a webový formulář níže. Na vaše příběhy se bude těšit Borek Kapitančik.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...