Nedělní Noční linka: Rovnoprávnost ze všech stran

23. říjen 2022

Mluví se i ve vaší sociální bublině o rovnoprávnosti žen a mužů? A jaký je váš názor na rovnoprávnost, či spíše rovnost pohlaví? Může vůbec vzhledem k fyziologické rozdílnosti, naší geografické poloze a tradicím existovat bezvýhradná rovnoprávnost?

Ať už na téma dnešní Noční linky s Borkem Kapitančikem nahlédneme od jednotlivostí typu "Čekáte, že za vás kolega, který má podobné příjmy, bude platit v restauraci, nebo byste si v takové chvíli připadala jako lehká žena?" až k zobecnění vašich zkušeností, snad se podaří její dvě hodiny naplnit vašimi příběhy na téma Rovnoprávnost ze všech stran. 

Vaše názory, zkušenosti a vzkazy můžete psát na rozhlas.cz/linka nebo během vysílání zavolat na telefon 731 800 900. V Noční lince si s vámi bude dnes povídat Borek Kapitančik.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...