Pondělní Noční linka: Když se řekne dětství...

19. duben 2021

Co se vám vybaví? Jaká vzpomínka, jací lidé, pro vás možná hodně důležití? Kdo vám byl rádcem i průvodcem na vaší dětské cestě? Kdo vám pofoukal kolena při prvních pádech, co a s kým jste zažívali? Bylo vaše dětství pěkné a vzpomínáte na ně rádi?

Karel Sladký bude rád, když v dnešní Noční lince zavzpomínáte na své dětství. To je čas života, který je velmi důležitý. Rozkoukáváme se po světě, máme první životní učitele, rádce i blízké osoby, které nám chtějí do života dát jen to dobré.

Děti jsou velmi citlivé, vnímají každou situaci, každý podnět a přitom jsou čisté a sbírají zkušenosti do života. Čím pro vás bylo vaše dětství, jak na ně vzpomínáte a vybavuje se vám konkrétní příběh,který jste prožili s někým, kdo pro vás hodně znamenal?

Jste vděčni za prožité dětství? Kdo vám rozzářil dětské oči? Na vaše příběhy a vyprávění se moc těším v Noční lince. K tématu mi můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900 a zavzpomínejte. Dětství je, když...

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...