Poslechněte si veselé historky humoriádníků v sobotním speciálu

26. listopad 2021

V sobotu 27. listopadu si po 16. hodině můžete poslechnout speciální vysílání Humoriády. Zasmějete se s Naďou Konvalinkovou, Uršulou Klukovou a Tomášem Töpferem. Pořadem vás provede moderátor Patrik Rozehnal.

Speciální díl Humoriády jsme pro vás natočili v podzemní vinárně u Jaroslava Sapíka v Klokočné u Prahy. Byla to vlastně výhra pro vylosované účastníky z řad výherců Letní soutěže v Humoriádě.

Humoriáda speciál - Patrik Rozehnal a Naďa Konvalinková

Naďa Konvalinková zavzpomínala na trapasy s Jiřím Lábusem v Americe nebo na Vánoce, Tomáš Töpfer vyprávěl, co veselého se dá zažít uprostřed savany v Africe a Uršula Kluková přidala vyprávění o svých řidičských schopnostech. Všichni pak pobavili přítomné publikum řadou vtipů.

Odměnou pro výherce bylo setkání u dobrého jídla v restauraci, kde se potkali i s porotcem soutěže Pochoutkový rok Jaroslavem Sapíkem.

Tak nezapomeňte poslouchat jedinečné setkání plné humorných příběhů v sobotní Humoriádě – speciál, vysílané 27. listopadu po 16. hodině na ČRo Plzeň. 

Speciální díl Humoriády natočený v podzemní vinárně u Jaroslava Sapíka
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser