Poslechněte si veselé historky humoriádníků v sobotním speciálu

26. listopad 2021

V sobotu 27. listopadu si po 16. hodině můžete poslechnout speciální vysílání Humoriády. Zasmějete se s Naďou Konvalinkovou, Uršulou Klukovou a Tomášem Töpferem. Pořadem vás provede moderátor Patrik Rozehnal.

Speciální díl Humoriády jsme pro vás natočili v podzemní vinárně u Jaroslava Sapíka v Klokočné u Prahy. Byla to vlastně výhra pro vylosované účastníky z řad výherců Letní soutěže v Humoriádě.

Humoriáda speciál - Patrik Rozehnal a Naďa Konvalinková

Naďa Konvalinková zavzpomínala na trapasy s Jiřím Lábusem v Americe nebo na Vánoce, Tomáš Töpfer vyprávěl, co veselého se dá zažít uprostřed savany v Africe a Uršula Kluková přidala vyprávění o svých řidičských schopnostech. Všichni pak pobavili přítomné publikum řadou vtipů.

Odměnou pro výherce bylo setkání u dobrého jídla v restauraci, kde se potkali i s porotcem soutěže Pochoutkový rok Jaroslavem Sapíkem.

Tak nezapomeňte poslouchat jedinečné setkání plné humorných příběhů v sobotní Humoriádě – speciál, vysílané 27. listopadu po 16. hodině na ČRo Plzeň. 

Speciální díl Humoriády natočený v podzemní vinárně u Jaroslava Sapíka
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.