Soutěž: Najděte naši hlídku a získejte skvělé digitální rádio. Chyťte si svůj DAB!

21. listopad 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Vezeme vám rádia. Chyťte si svůj DAB!
0:00
/
0:00

Vezeme vám digitální rádia, na kterých zní naše vysílání nejlépe. Od pondělí 22. do pátku 26. listopadu se zastavíme třeba i u vás.

Soutěž probíhá v týdnu od 22. do 26. listopadu 2021. Digitální rádio DAB+ přináší vyšší zvukovou kvalitu, takže máte lepší a čistší zvuk. Pokud má DAB rádio i graficky displej, vidíte doprovodné grafické informace. V digitálu najdete i více programových stanic, což vám zajišťuje programovou pestrost.

Přijďte si pro DAB rádio

Jak na to? Stačí poslouchat naše vysílání. DAB hlídka se vám bude přímo ve vysílání hlásit z místa, kde se nachází. Formou živých vstupů budete od moderátora dostávat indicie, kde hlídku najdete. Jakmile hlídka zastaví na finálním místě a oznámí svou přesnou polohu, soutěžící se musí co nejrychleji dostat na místo.

První tři lidé, kteří dorazí k hlídce a řeknou heslo „Chyťte si svůj DAB“, získávají rádio GoGEN DAB 300Každý všední den navštívíme v rámci našeho Plzeňského kraje tři místa. Vyhrát můžete pouze jednou – každý výherce DAB rádia podepisuje předávací protokol.

DAB+ Více rádia
autor: iko | zdroj: Český rozhlas
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...