Středeční Noční linka: Stalo se to na můj svátek, narozeniny

7. září 2022

V den desátého výročí svatby vám manželka zdemolovala vůz? Právě na vaše narozeniny vám manželka sdělila, že budete otcem?

Dnešní Noční linka zřejmě osloví spíše skupinu těch, kteří dbají na dodržování tradice oslav důležitých událostí. Data svatby, narozeniny a svátky celé rodiny… Takže si velmi dobře pamatují, když se třeba zrovna na jejich jmeniny přihodilo ještě něco jiného, čímž se tenhle svátek stal nezapomenutelným.

A ti, pro které všechna ta důležitá osobní a rodinná data nejsou zrovna šálkem čaje, si snad poslechnou vaše příběhy v Noční lince s Borkem Kapitančikem. Pište na rozhlas.cz/linka, volejte na 731 800 900!

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová