Co vy na to?

2. prosinec 2002

Proměnila se Plzeň za uplynulé čtyřleté funkční období primátora Jiřího Šnebergera k lepšímu či k horšímu? Co se staronovému primátorovi krajské metropole povedlo a co ne? Bilancovat i hovořit o dalších plánech Jiřího Šnebergera s ním bude v dnešním vydání diskusního pořadu Co vy na to? Martin Rachmann. Neostýchejte se a krátce po osmnácté hodině vstupte prostřednictvím telefonních linek do našeho vysílání i vy, milí posluchači. Zeptejte se svého primátora na to, co vás zajímá. Máte jedinečnou příležitost. Vytočte číslo 377 488 222 a zavolejte svému primátorovi.

autor: Martin Rachmann
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...