Lhůty pro podání žádosti o odškodnění

29. říjen 2001

Lhůty pro podání žádosti o odškodnění za otrocké a nucené práce z dob 2. světové války se krátí. Lidé, kterých se to týká, mají už jen dva měsíce. Kdo má na peníze nárok?

Co všechno je zapotřebí doložit? Kam žádost adresovat? To jsou otázky, které si stále řada lidí klade. Vzhledem k tomu, že od 1. listopadu dochází ke změnám v odškodňování pozůstalých, vrací se k tomuto tématu i pořad "Co vy na to?" Pozvání Markéty Čekanové přijala Darina Sedláčková z Česko-německého fondu budoucnosti. Pořad začíná jako vždy v 17.30 a svými dotazy se do něj můžete zapojit i vy. K dispozici vám bude naše známé telefonní číslo 019/74 88 222.

autor: Markéta Čekanová
Spustit audio