Martina Randová si zahrála v Discopříběhu. Ve filmu jsou nakonec vidět jen její boty

Zábavnou talk show jsme natáčeli v Lidovém domě Štěnovice. Antonín Procházka hostil herečky Ivanu Andrlovou a Martinu Randovou.

Martina Randová v talk show připomíná například svoje angažmá v Horáckém divadle v Jihlavě, které určitý čas sídlilo v Divadle Na kopečku v areálu psychiatrické léčebny. A generálky prý hráli právě pro tamní pacienty.

Čtěte také

Martinu neminula minirole ve slavném filmu Discopříběh. Poslechněte si, jak se k ní dostala a jak prožila slavnostní premiéru v amfiteátru na Lochotíně. 

Ivana Andrlová třeba popisuje v talkshow natáčení dvou milostných scén. Jedna s Janem Čenským a druhá s Lukášem Vaculíkem ve filmu Vítr v kapse, který se točil v Plzni. Lukáš prý se tenkrát tak styděl, že pod peřinou měl na sobě dokonce i džíny.

autoři: Antonín Procházka , iko
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová