Nedělní Noční linka: Báječný divadelní život

26. listopad 2023

Přichází večer plný vzpomínek na divadelních dobrodružství! Jak řekl William Shakespeare: „Celý svět je jeviště a všichni muži a ženy jen herci.“ 

Jak moc vás v životě přitahovalo divadelní jeviště? Užívali jste si například v  ochotnických spolcích záře reflektorů? Hráli jste někdy v divadle a cítili ten adrenalin a kouzlo okamžik? Jaké byly vaše role? Jaký to byl život? Měli jste trému? Jaké jsou vaše nejzajímavější vzpomínky s divadelními zkouškami
a představeními? Jezdili jste na zájezdy? Co vám působení v divadle přinášelo? Získali jste díky tomu hodně přátel? Chodíte i v dnešní době do divadla?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.