Nedělní Noční linka: Jaký býval (či stále ještě je) váš památníček?

28. srpen 2022

Patříte k lidem, kteří si jako upomínku na setkání s někým milým či pro vás důležitým nechávají od dotyčné osoby vzkaz nebo kresbu v klasickém památníčku?

Máte pro tyto relikvie vyhrazenu celou jednu poličku v knihovně? Má tenhle váš památník podobu návštěvní knihy či snad jsou to rovnou podpisy na zdi vaší pracovny? Pokud ano, pak jste takzvaně ve hře coby aktéři dnešní Noční linky!

Ovšem i ti, kteří takový památníček už dávno někam založili, budou vítáni při poslechu dnešních dvou hodin povídání na telefonu 731 800 900. A jako vždy, i tentokrát můžete své příběhy psát i na rozhlas.cz/linka. Borek Kapitančik se bude snažit jich co nejvíc citovat.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...