Novinky z divadla přes e-mail a SMS
18. únor 2005
Informace o divadelních novinkách prostřednictvím e-mailů a textových zpráv na mobilní telefony chce divákům posílat Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni. Zájemcům o tuto službu stačí vyplnit dotazník, který je připraven u pokladny předprodeje v Sedláčkově ulici, a vhodit do připravené schránky.
Vedoucí obchodního oddělení divadla Eva Vlková uvedla, že by tak bylo možné informovat diváky o různých změnách v divadle, posílat pozvánky na některá představení či upozornění na zajímavé hosty. Lidé tak budou mít možnost okamžitě se dovědět, že se například nějaké představení kvůli nemoci odkládá.
Pokud o tento způsob zasílání informací projeví zájem větší počet lidí, divadlo s touto službou začne už od začátku března.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Čínská média vyzdvihovala návštěvu Okamury jako obrat české politiky, přibližuje politolog
-
ŽIVĚ: Sparta zahajuje ligu na půdě Zbrojovky Brno. Radiožurnál Sport vysílá přímý přenos
-
Národnímu muzeu nelze věřit, zní z Bílého domu. Trump před něj nařídil dát varování o nepřesnostech
-
Požár lesa ve Velharticích je pod kontrolou. Desítky hasičů ho dohašují, platí třetí stupeň poplachu