O překonání životní krize a věřícím soudním exekutorovi

29. duben 2012
Na křesťanské vlně Plzně

Pořad dnes nabízí dvě různá témata – jednak svědectví mladého muže o překonání životních těžkostí, a jednak rozhovor se soudním exekutorem, který je zároveň křesťanem.

David Kaláč je mladý muž, který prožil ve svém životě dvě kritické situace: těžký úraz a rozpad manželství. Přesto neztratil životní optimismus a chuť žít. Velkou pomocí mu v kritických životních situacích byla osobní víra v Boha.

Druhý host pořadu, Martin Růžička, zastupuje povolání, které u nás nemá dobrou pověst: je soudním exekutorem. Jelikož je však také člověkem věřícím, zajímalo nás, jak je možno toto nepopulární povolání s křesťanskou vírou sladit.

Oba rozhovory připravil Petr Vaďura.

autor: Petr Vaďura
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Anglický humor, který léčí! A nestárne...

Vladimír Kroc, moderátor

doktor_v_domě.jpg

Doktor v domě

Koupit

Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko