Páteční Noční linka: Jak se mi měnily (a mění) chutě

24. březen 2023

Vzpomínáte si na to, jak jste coby malí odmítali i jen lžičku špenátu, sousto brokolice nebo halušky s brynzou a dnes jsou to pro vás pochoutky?

Anebo: během zimy si na řecký salát, jogurt či sklenici piva ani nevzpomente a jen co nastanou jarní dny, tak byste si tyhle pochutiny dali každou chvíli a pro změnu zapomínáte na vepřo knedlo zelo, pečenou kachnu a bramboračku?

Tak to jste přesně těmi, kteří dnes budou tvořit Noční linku, kterou vás bude provázet Borek Kapitančik. Zavolejte do ní na číslo 731 800 900 nebo napište do webového formuláře níže a řekněte, jak se vám změnily či mění chutě.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...