Páteční Noční linka: Kterých chyb ve výchově se dopustili rodiče vaší drahé polovičky?

19. duben 2024

Jaká byla nejvýraznější chyba ve výchově, kterou rodiče vaší polovičky udělali ve vaší očích? Podařilo se vám najít způsoby, jak se případně vyrovnat s těmito chybami a překonat jejich negativní vliv na váš vztah? Podařilo se vám vůbec tento nedostatek napravit? Jaké usilí bylo vynaloženo a stálo to v důsledku za to?

Dají se vůbec drahé polovičky přeprogramovat k obrazu svému? Jak rodiče vaší sdrahé polovičky schvalovalo tuto převýchovu? V čem si se svým protějškem celoživotně nerozumíte? Co vaše polovička považuje za "normální" a vy za dalece "za hranou"?

Říká se, že rodiče mají vždycky pravdu, ale co když je zapotřebí nějaké výchovné změny pro váš společný (bezproblémový) budoucí život? Přidejte se k nám a najděte společně s námi hlubší porozumění v našich vztazích.

Na vaše příběhy se v dnešní Noční lince z Prahy těší už teď Honza Macoun.

Volat do studia můžete na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail linka@rozhlas.cz.

autor: Honza Macoun
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.