Petra Černocká: Jakmile začnou vymírat bývalí milenci, člověk znervózní

Zábavnou talk show jsme natáčeli v kině ve Zbiroze. Antonín Procházka hostil Ivu Hüttnerovou a Petru Černockou.

Iva Hüttnerová se hned v úvodu svěřila, kterou novinářskou otázku nemá ráda. Zní: Radši malujete nebo hrajete divadlo? V pořadu vypráví o obou profesích. Například krásně vzpomíná na svých prvních 7 let v divadle v Karlových Varech.

"Maluju lidi, které mám ráda a kteří mě zajímají. K 85. narozeninám jsem třeba pro Jiřinu Bohdalovou dělala obraz, kde byli její přátelé. Bróďa se mi povedl, ale například Vladimír Dvořák se mi nedařil. Manžel dokonce říkal, že vypadá jako Stella Zázvorková," vypráví Iva Hüttnerová.

Petra Černocká se s Ivou Hüttnerovou potkala v době studií a dodnes se přátelí. "Já jsem byla na konzervatoři, Iva na DAMU a chodily jsme okukovat, kdo má na škole hezčí kluky," vzpomíná Petra. V pořadu s ironickým nadhledem obě přiznávají, že řada kluků, s kterými randily, už není mezi živými.

Druhou část pořadu si poslechněte v neděli 15. ledna 2023 v 11 hodin.

autoři: Antonín Procházka , iko
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.