Pondělní Noční linka: Komu jste v poslední době poděkovali, kdo naopak poděkoval vám

20. únor 2023

Měli jste v poslední době důvod někomu poděkovat? A za co to bylo? Setkali jste se ve svém životě v průběhu pracovního, případně soukromého života s tím, že vám někdo za něco poděkoval? Jaký je pocit udělat pro někoho něco, co neočekává, co vám to do životě přineslo?

V poslední době jsem poděkovala svým kolegyním, které připravují reportáže do Hobby magazínu, jehož jsem dramatrugem. Kolegyně jsou neuvěřitelně empatické a vytrvalé. Baví je pro vás posluchače hledat nová, neotřelá témata.

Příběhy k dnešnímu tématu Noční linky můžete volat dnes v noci do středočeského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo můžete napsat například e-mail na adresu: linka@rozhlas.cz. Budu se těšit i na váš příběh!

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Anglický humor, který léčí! A nestárne...

Vladimír Kroc, moderátor

doktor_v_domě.jpg

Doktor v domě

Koupit

Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko