Pravidla hlasování

SMS (ilustrační foto)

  • Hlasuje se pouze přes SMS
  • Pošlete SMS ve tvaru FOLK 1–12 (mezera a číslo písničky) na číslo 900 11 03
  • Každý z vás má jeden hlas na písničku za týden
  • Máte ale možnost dát své hlasy několika různým písničkám
  • Cena jedné SMS je 3 Kč
  • Výsledky uslyšíte v neděli ve 20:00 na regionálních stanicích Českého rozhlasu 

Každý týden soutěží 12 českých folkových a country písniček. Tři skladby s nejnižším počtem hlasů jsou v následujícím kole nahrazeny novými. Písnička, která ve Folkparádě po sobě třikrát zvítězí, se automaticky stává součástí playlistu regionálních stanic Českého rozhlasu, a vypadává z Folkparády. Písnička se v soutěži může objevit maximálně desetkrát, pak Folkparádu opouští. Písničky do systému nabízejí interpreti, vydavatelé, manažeři. Nasazuje je dramaturgie pořadu v zájmu vyváženosti. 

Pravidla soutěže o pořadí písní v hitparádě regionálních stanic Českého rozhlasu Folkparáda

Základní ustanovení  

Pořadateli hlasování jsou Český rozhlas, zřízen z. č. 484/1991 Sb., o Českém rozhlasu, se sídlem Vinohradská 12 Praha 2 120 99, IČ: 45245053 (dále jen jako „Pořadatel“ nebo „ČRo“) a Advanced Telecom Services, s.r.o., se sídlem Kubánské náměstí 1391/11, 101 00 Praha 10, IČ: 27635007 (dále jen jako „Spolupořadatel“).  

Termín trvání hlasování: od 1. října 2017 po dobu vysílání Folkparády regionálními stanicemi Českého rozhlasu.  

Hlasování se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let.  

Zaslané SMS rozhodují o pořadí dvanácti skladeb, které byly uvedeny ve vydání Folkparády pro daný kalendářní týden. Tři skladby s nejnižším počtem hlasů jsou v následujícím vydání Folkparády nahrazeny třemi novými skladbami, a doplní tak celkový počet skladeb na počet 12. Z Folkparády zároveň vypadává písnička, která po sobě třikrát zvítězí, tato se automaticky stává součástí playlistu regionálních stanic Českého rozhlasu, a je v dalším kole Folkparády nahrazena novou skladbou. Písnička se v soutěži může objevit maximálně desetkrát, pak Folkparádu opouští. Takto se postupuje ve všech následujících vydáních Folkparády. 

Účast v hlasování  

Posluchači se do hlasování zapojí zasláním SMS. SMS mohou zasílat od skončení Folkparády daného kalendářního týdne, v neděli ve 21.00 hodin, do středy (23.59 hod.) následujícího kalendářního týdne.  

SMS ve tvaru: FOLK (mezera) 1 až 12, odešlou na číslo 900 11 03. Cena jedné SMS je 3 Kč. Službu poskytuje Spolupořadatel.  

Vyhlášení výsledků hlasování  

Výsledky hlasování budou zveřejněny ve vydání navazujícího dílu Folkparády, dle kalendářních týdnů a na základě stejných pravidel pak i na webu www.folkparada.cz

Prohlášení Pořadatele  

Účastí v hlasování hlasující bez výhrad přijímá tato pravidla a zavazuje se je dodržovat.  

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu hlasování změnit pravidla, hlasování přerušit, prodloužit, případně bez náhrady zrušit.