Sobotní Noční linka: Krok zpět
Každý život je plný různých cest, odboček a rozhodnutí, která nás formují a posouvají dál. Ale co kdybychom mohli něco z toho změnit?
Existují chvíle, kdy byste si přáli vrátit se zpět a rozhodnout se jinak? Kdybychom měli tu možnost, změnili bychom něco zásadního, nebo bychom naopak nechali věci, jak jsou?
Litujete nějakých rozhodnutí, která dnes vidíte v jiném světle, nebo jsou činy, na které jste dodnes hrdí a které byste nezměnili za nic na světě? Jak se vyrovnáváte s momenty, kdy máte pocit, že jste se rozhodli špatně? A co drobné každodenní volby – myslíte, že by i malé změny mohly vést k velkým posunům?
Pojďme si popovídat o tom, jak vnímáme své minulé volby, o odvaze čelit vlastním rozhodnutím a o tom, co bychom na své cestě možná udělali jinak, kdybychom měli druhou šanci.
Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!
Související
-
Psychiatr Radkin Honzák: Nikdy svět není jako „tenkrát“, nebude ani nyní
Radkin Honzák je český psychiatr, publicista a vysokoškolský pedagog. K rozhovoru na téma „strach“ ho na svou pomyslnou pohovku pozval Jožka Kubáník.
-
Dřív jsem psal detektivky, a to je stejné jako investigativní žurnalistika, říká Josef Klíma
Spoluzakladatel české investigativní žurnalistiky, autor populárního pořadu Na vlastní oči, ale také detektivek a thrillerů. To vše je Josef Klíma.
-
Občas si připadám jako sopka, která svou činností zasypala sama sebe, říká se smíchem paní Nejezová
Hostem pořadu Naplno s Věrou Hotařovou byla Věra Nejezová. Bývalá učitelka žije v Sazovicích na Zlínsku, málokdy odpočívá a je šťastná, když může udělat lidem radost.
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.
Václav Žmolík, moderátor
Zmizelá osada
Dramatický příběh viny a trestu odehrávající se v hlubokých lesích nenávratně zmizelé staré Šumavy, několik let po ničivém polomu z roku 1870.