Středeční Noční linka: Rodinná oslava. Radost nebo stres?

13. září 2023

Narozeniny, křtiny, výročí, svatba, zkrátka rodinná setkání, by měly být příjemnou zábavou. Často tomu tak ale není. Pro některé mohou být stresujícím zážitkem, na který se netěší.

Jak je to u vás v rodině? Těšíte se na všechny rodinné sešlosti? Jak obvykle probíhají? Bývají veselé a zábavné nebo pouze formální? Jak často se scházíte? Býváte vy sami iniciátory těchto setkání? Na jakou oslavu nikdy nezapomenete? Co se na ní stalo? Máte v hlavě také nějaké setkání, na které byste raději zapomněli? Jaký je váš největší úspěch při organizaci rodinné oslavy? Jaké jsou vaše triky na to, jak se vyhnout rodinným konfliktům? Co děláte, abyste udrželi radostné a veselé prostředí na rodinných oslavách? Jak se vyrovnáváte s případným stresem před velkou oslavou?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.