Už v pátek budou v Plzni vyhlášeny ceny ankety Žebřík 2014 Bacardi Music Awards

10. březen 2015

Už v pátek 13. března se do plzeňského areálu DEPO2015 sjede elita naší hudební scény na vyhlášení ankety Žebřík 2014 Bacardi Music Awards. Během celonoční párty se koncertně představí Richard Müller, Aneta Langerová, Ondřej Brzobohatý, Sabina Křováková, Inekafe a Vypsaná fixa.

Večer moderují Tomáš Hanák a Bára Poláková. Předáno bude 27 cen v devíti kategoriích, a to na základě dvouměsíčního hlasování fanoušků na webu Anketazebrik.cz. Autorem bronzových sošek je opět sochař Václav Česák a kandidátů na zisk sošek je celá řada, např. Chinaski, Kryštof, Lucie, Mandrage, Vypsaná fixa, Jelen, Mother's Angels, Slza, David Koller, Michal Hrůza, Ondřej Brzobohatý, Vojta Dyk, Tomáš Klus, Xindl X, Marpo, Voxel, Aneta Langerová, Celeste Buckingham, Ewa Farna, Jana Kirschner, Lenka Dusilová a další.

Chybět nebude ani speciální ocenění magazínu iREPORT, které v předchozích letech získaly osobnosti jako Miro Žbirka, Chinaski, Tata Bojs, David Koller, Dan Bárta, Glenn Hughes, Ashley Slater nebo Michal Pavlíček.

Richard Müller zahraje své největší hity

Koncertnímu programu dominuje exkluzivní vystoupení Richarda Müllera, který v posledních letech slaví úspěch hlavně s projektem Hlasy. Do Plzně však přijede s kompletní kapelou a svým best of.

„Zahrajeme náš klasický 'festivalový' repertoár, který je složen z největších hitů. Trochu ho
samozřejmě upravujeme podle toho, zda hrajeme na Slovensku nebo v Čechách. Myslím, že všichni diváci si přijdou na své, protože zazní ty největší pecky", dodává Richard Müller.

Na úvod bezmála šestihodinové show vystoupí vítězka poslední řady SuperStar Sabina Křováková. Představí novou kapelu a premiérově i své nové singly.

Dalším lákadlem jsou Aneta Langerová a Ondřej Brzobohatý

Dalším lákadlem budou koncerty Anety Langerové a Ondřeje Brzobohatého. Oba patří k aktuálně nejúspěšnějším tuzemským interpretům, a to hlavně díky svým loňským albům. Aneta na Žebříku zahraje po dlouhých devíti letech, pro Ondřeje to bude žebříkovská premiéra. Druhá polovina večera bude patřit punkrocku - úspěšnou sezónu a oslavy 20 let existence zde završí Vypsaná fixa. Ještě o pět let více je slovenskému triu Inekafe, které na Žebřík přiveze albovou novinku Nevhodný typ a odehraje své jediné západočeské vystoupení.

Na druhé scéně se o zábavu postarají renomovaní DJs Friky, Maceo a další. V této části DEPA2015 se také od půlnoci rozjede pověstná after party s hvězdami Žebříku.

Záštitu nad akcí převzali ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, ministr vnitra Milan Chovanec, primátor Plzně Martin Zrzavecký a náměstek primátora Plzně Martin Baxa.

Více informací najdete na anketazebrik.cz

Žebřík 2014
Spustit audio