Vyzkoušeli jsme si něco, co tu ještě nebylo

11. červen 2020

Měšťanská beseda v Plzni bývá za běžných okolností v průběhu celého roku dějištěm nejrůznějších kulturních akcí. Krom divadelních představení, koncertů, plesů a podobně, se zde také promítá. Jak snášeli pracovníci Měšťanské besedy během takzvané doby koronavirové to, že k nim veřejnost nesměla a akce se nekonaly? A povedlo se jim přesunout vše na pozdější dobu? Nejen na to odpovídala tisková mluvčí Hana Kulawiaková.

"Bylo to pro nás poměrně těžké, protože jsme měli úplný výpadek programu. Když jsme to počítali, jednalo se o téměř stovku akcí během asi dvou měsíců, protože krom divadel a koncertů je tu i kino, které promítá téměř každý den," popsala tisková mluvčí Besedy Hana Kulawiaková. 

autor: Kateřina Dobrovolná | zdroj: Český rozhlas Plzeň
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Anglický humor, který léčí! A nestárne...

Vladimír Kroc, moderátor

doktor_v_domě.jpg

Doktor v domě

Koupit

Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko