Vyzkoušeli jsme si něco, co tu ještě nebylo

11. červen 2020

Měšťanská beseda v Plzni bývá za běžných okolností v průběhu celého roku dějištěm nejrůznějších kulturních akcí. Krom divadelních představení, koncertů, plesů a podobně, se zde také promítá. Jak snášeli pracovníci Měšťanské besedy během takzvané doby koronavirové to, že k nim veřejnost nesměla a akce se nekonaly? A povedlo se jim přesunout vše na pozdější dobu? Nejen na to odpovídala tisková mluvčí Hana Kulawiaková.

"Bylo to pro nás poměrně těžké, protože jsme měli úplný výpadek programu. Když jsme to počítali, jednalo se o téměř stovku akcí během asi dvou měsíců, protože krom divadel a koncertů je tu i kino, které promítá téměř každý den," popsala tisková mluvčí Besedy Hana Kulawiaková. 

autor: Kateřina Dobrovolná | zdroj: Český rozhlas Plzeň
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...