Padesátka mě nijak neděsí, říká Bohuš Matuš

8. srpen 2023

Zpěvák Bohuš Matuš slaví 17. srpna padesátiny. Nejlepším dárkem jsou pro něj stále vyprodané koncerty.

"Padesátka mě nijak neděsí, ale už to není žádná sranda. Kolikrát ráno vstávám a říkám si - jejda, už to není jako v těch dvaceti," svěřuje se Bohuš Matuš, který právě zkouší muzikál Trója. Bude mít premiéru v únoru Divadle Brodway. Také přes léto objíždí hrady a zámky se známými muzikálovými hity.

Dcera Natálka má 2,5 roku, začne v září chodit na dopoledne do soukromé školičky, aby byla mezi dětmi. "Je celá po mně. Moc ráda zpívá, dobře mluví, je to můj mazlíček a našel jsem nový smysl života," svěřuje se Bohuš, vlastním jménem Bohumil.

Od německého producenta dostal nabídku zpívat písničky Karla Gotta v Německu a ve Švýcarsku, pochopitelně v němčině. "Pořád jsem tu nabídku ještě nepřijal. Německy neumím a nepřijde mi to vhodné, když tomu vůbec nerozumím."

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...