Poznávejte naši zem a vyhrávejte s pořadem Výlety

1. prosinec 2023

Prozkoumáváte rádi Českou republiku? Poznejte turistické zajímavosti ze všech míst naší země a soutěžte o atraktivní ceny.

Výhry se vztahují k výletům a cestování, soutěží se proto o turistický batoh.

Každý měsíc se navíc ze všech výherců za uplynulý měsíc losuje jeden šťastlivec, který získá hlavní cenu. Víkendový pobyt v lázních nebo hotelu může čekat třeba právě na vás!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Je tady první adventní víkend a v mnoha rodinách začíná zářit sváteční výzdoba a po roce se opět staví betlém. Těch jsme vám ve Výletech představili už celou řadu. Třeba Krýzovy jesličky v Muzeu v Jindřichově Hradci, které jsou největším mechanickým lidovým betlémem nejen u nás, ale i na světě. Věděli byste ale, který je v Česku druhý největší mechanický dřevěný betlém?


A) Třebechovický Proboštův betlém
B) Metelkův mechanický betlém v Jilemnici

 

VELKÁ MĚSÍČNÍ VÝHRA

poukaz na pobyt pro 2 osoby na 2 noci se snídaní a se vstupem do wellness v penzionu Medličky na Vysočině

Svoji odpověď pošlete prostřednictvím SMS ve tvaru Vylety (mezera) A nebo B (mezera) jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 900 11 04 od sobotní 13. hodiny do nedělní půlnoci. Cena SMS je 4 Kč. Po obdržení vaší odpovědi, vám bude zaslána potvrzující SMS. Ze všech došlých správných odpovědí je každý víkend vylosováno 5 výherců, kteří obdrží malou výhru. Jména těchto výherců jsou oznámena ve vysílání následující sobotu a neděli. Na konci měsíce je pak ze všech došlých správných odpovědí vylosován jeden výherce, který obdrží hlavní cenu.

Uklidňující čokoládové masáže

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

Cestopisný pořad Výlety věnovaný celé České republice se vysílá každou sobotu a neděli od 13 hodin na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu. V každém díle uslyšíte čtyři reportáže z pozoruhodných míst naší země. Vyberte si kraj a nechte se inspirovat, kam vyrazíte na výlet.

Spustit audio