Připomeňte si Karla Gotta na vlnách Českého rozhlasu Plzeň

2. říjen 2019 13:00

V úterý 1. října, krátce před půlnocí, zemřel v kruhu své rodiny zpěvák Karel Gott. Hudební legendu si připomínáme i v našem vysílání.

Na Karla Gotta budeme vzpomínat v pořadu Humoriáda, který vysíláme krátce po 16. hodině. Hostem Humoriády bude Petra Černocká a v pořadu zazní scénky s Karlem Gottem a jeho písně.

V 21 hodin zařazujeme do vysílání nejslavnější Duety Karla Gotta a po 22. hodině bude patřit vzpomínce na Karla Gotta i speciální vydání pořadu Hvězdné návraty.

Památce Karla Gotta bude věnovaný i kontaktní pořad Noční linka, který vysíláme po 23. hodině. Posluchači mohou psát své vzkazy i telefonovat do studia – například co se jim vybaví, když se řekne Karel Gott, zda měli možnost osobního setkání s ním nebo jaké jeho nejoblíbenější písně je provází životem. Kontakty zde.

V průběhu celého dne si připomínáme památku Karla Gotta také prostřednictvím jeho písní a vybraných repríz rubriky Fenomén Gott, kterou jsme vysílali u příležitosti letošních Mistrových 80. narozenin.

V sobotu 5. října a v neděli 6. října odvysíláme vždy po 16. hodině speciální vydání Hvězdných návratů s Karlem Gottem.

Jak u příležitosti 80. narozenin Karla Gotta na setkání s ním vzpomínali jeho přátelé a spolupracovníci, si můžete připomenout zde.

autor: JMys
Spustit audio

Související