Cimbálová muzika Milana Broučka slaví 10 let a zve na velkou česko-moravskou cimbálovou párty

27. únor 2024

Cimbálová muzika Milana Broučka je v hudebním světě pojem – známá je nejen díky své virtuózní interpretaci, ale hlavně díky muzikantské hravosti a lehkosti, se kterou překračuje hudební žánry. V letošním roce slaví 10. výročí svého založení a také připravuje velký koncert a oslavu.

Česko-moravská cimbálová párty

Kromě vlastní koncertní činnosti spolupracuje Cimbálová muzika Milana Broučka navíc s mnoha předními osobnostmi – Václavem Noidem Bártou, Vlaďkou Bauerovou, Editou Adlerovou, Daliborem Bártou, ale i Plzeňskou filharmonií, členové muziky se objevili také v muzikálu Kozí válka na Nové scéně Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni.

Cimbálová muzika Milana Broučka a Cimbálová muzika Vojara

Cimbálová muzika Vojara

Muzika vznikla v roce 2014 a letos tedy slaví už 10. výročí svého působení. Velká oslava tohoto výročí proběhne 8. března v plzeňském klubu Buena Vista od 19 hodin. A bude to velká česko-moravská cimbálová párty! Jako host totiž vystoupí Cimbálová muzika Vojara z jižní Moravy. Tahle mladá cimbálová muzika se zaměřuje hlavně na hudební folklor Podluží, resp. celého Slovácka. Její členové pocházejí z Hanáckého Slovácka, Podluží a Kyjovska. Obě cimbálové muziky zvou na společný koncert a těší se společnou oslavu se svými fanoušky!

Spustit audio

Související