Co vás zajímá?

13. leden 2003

Bude letošní rok pro fotbalisty Viktorie Plzeň rokem postupovým? Bude se hrát od podzimu v Plzni opět první fotbalová liga? Vzpamatuje je klub ze srpnových a lednových povodní? Udrží Viktoria nejlepšího střelce druhé ligy Pavla Fořta? Na to a na řadu dalších věcí se bude ptát sportovní redaktor Pavel Pomp ředitele fotbalového klubu Viktorie Plzeň Emila Kristka, který přijal pozvání do pondělního pořadu Českého rozhlasu Plzeň Co vás zajímá? Diskuse začíná krátce po 18. hodině a zapojit se můžete i vy prostřednictvím telefonických dotazů - a to na telefonním čísle 377 488 222.

autor: Pavel Pomp
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...