Covid -19 z pohledu praktického lékaře: Nepanikařte!

1. říjen 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Petr Šonka

MUDr. Petr Šonka je předsedou Sdružení praktických lékařů. Svou ordinaci má v Přešticích a náš přístup k onemocnění Covid-19 hodnotí jasně - z extrému do extrému. Poslechněte si pořad Co vás zajímá, který připravil a moderoval Michal Jančařík. 

Rizikovými faktory pro nemoc Covid-19 jsou cukrovka nebo vysoký krevní tlak. Ale pokud mají lidé tyto nemoci pod kontrolou a jsou dobře kompenzováni, mají určitě výhodu - to potvrdil v lékařské poradně praktický lékař. Znovu také upozornil na příznaky, které by vás měly zalarmovat při podezření na nákazu koronavirem.

autor: Michal Jančařík | zdroj: Český rozhlas Plzeň
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...