Nalaďte se do pohody a vyhrávejte digitální DAB+ rádia s Českým rozhlasem Plzeň

30. leden 2021
Zprávy

Poslouchejte Český rozhlas Plzeň a zahrajte si o nové digitální DAB+ rádio, díky kterému uslyšíte své oblíbené rozhlasové pořady čistěji a bez šumu. Nalaďte si nás každý všední den před 9. hodinou ranní, poznejte krátkou zvukovou ukázku, správně zodpovězte na soutěžní otázku a rádio je vaše!

Soutěžit o digitální rádia můžete každý den od pondělí do pátku po celý měsíc únor v Dobrém ránu Českého rozhlasu Plzeň. Stačí pozorně poslouchat naše vysílání před 9. hodinou ranní, jako první se dovolat na studiovou linku 221 554 222 a splnit zadaný úkol. Většinou to bude identifikace oblíbeného hlasu, známé znělky nebo populární hudby. V případě, že první soutěžící neodpoví správně, dostane šanci ještě druhý posluchač. Budeme všem držet palce.

Nalaďte si Český rozhlas Plzeň na digitálním rádiu DAB+

Digitální rádio DAB+ nabízí více stanic, kvalitnější zvuk a doprovodné grafické informace. A na přijímačích můžete přitom ladit i stávající vysílání v pásmu FM. Přejít na vysílání DAB+ je přitom jednoduché. Stačí si pořídit rozhlasový přijímač s označením „DAB+“.

Máte-li přijímač s barevným displejem, zobrazují se vám na něm také bez nutnosti připojení k internetu například fotky moderátorů, loga rozhlasových stanic, názvy právě hraných skladeb, předpověď počasí a další doplňkové informace k vysílání.

Pravidla pro účast v soutěžích Českého rozhlasu Plzeň.

O digitálním vysílání se více podrobností dozvíte na internetových stránkách www.dobadabova.cz nebo na webu Digitální rádio.

autoři: nwe , iko | zdroj: Český rozhlas Plzeň
Spustit audio

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...