Nalaďte se do pohody a vyhrávejte digitální DAB+ rádia s Českým rozhlasem Plzeň

30. leden 2021
Zprávy

Poslouchejte Český rozhlas Plzeň a zahrajte si o nové digitální DAB+ rádio, díky kterému uslyšíte své oblíbené rozhlasové pořady čistěji a bez šumu. Nalaďte si nás každý všední den před 9. hodinou ranní, poznejte krátkou zvukovou ukázku, správně zodpovězte na soutěžní otázku a rádio je vaše!

Soutěžit o digitální rádia můžete každý den od pondělí do pátku po celý měsíc únor v Dobrém ránu Českého rozhlasu Plzeň. Stačí pozorně poslouchat naše vysílání před 9. hodinou ranní, jako první se dovolat na studiovou linku 221 554 222 a splnit zadaný úkol. Většinou to bude identifikace oblíbeného hlasu, známé znělky nebo populární hudby. V případě, že první soutěžící neodpoví správně, dostane šanci ještě druhý posluchač. Budeme všem držet palce.

Nalaďte si Český rozhlas Plzeň na digitálním rádiu DAB+

Digitální rádio DAB+ nabízí více stanic, kvalitnější zvuk a doprovodné grafické informace. A na přijímačích můžete přitom ladit i stávající vysílání v pásmu FM. Přejít na vysílání DAB+ je přitom jednoduché. Stačí si pořídit rozhlasový přijímač s označením „DAB+“.

Máte-li přijímač s barevným displejem, zobrazují se vám na něm také bez nutnosti připojení k internetu například fotky moderátorů, loga rozhlasových stanic, názvy právě hraných skladeb, předpověď počasí a další doplňkové informace k vysílání.

Pravidla pro účast v soutěžích Českého rozhlasu Plzeň.

O digitálním vysílání se více podrobností dozvíte na internetových stránkách www.dobadabova.cz nebo na webu Digitální rádio.

autoři: nwe , iko | zdroj: Český rozhlas Plzeň
Spustit audio